Alfa Otomotiv Hakkında

Alfa Otomotiv – Ford Özel Servisi ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla kaliteden ödün vermeden, orjinal parça ve %100 memnuniyet garantisiyle Haramidere Sanayi Sitesi’nde hizmet vermekteyiz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

1) Tecrübe

Personelimizin tamamı alanında uzman ve ortalama 20 yıllık yetkili servis deneyimine sahip ustalardan oluşmaktadır.

2) Fiyatlandırma Politikamız

Tamamen orjinal cihazlar ve orjinal parçalar ile aracınızı yormadan bakım ve onarımını gerçekleştirirken; Minimum karlılık politikamız ile de siz değerli müşterilerimizin bütçesini etkilemeden, sürekli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

 

Beylikdüzü Haramidere Sanayi Sitesindeki yerimizdeki servisimiz ile Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Florya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hızlı ve güvenilir oto servis hizmeti vermekteyiz. En son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

İlkelerimiz

  • Müşteri istek ve beklentilerini karşılamak,
  • Müşterilerimiz için her zaman daha iyisini düşünmek,
  • Eğitimin hayat boyu süren bir süreç olduğunun bilincinde olmak,
  • Sektörümüz ile ilgili son teknoloji ürünlerini yakından takip etmek,
  • Kalite ve çevre yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmek.

Kalite Politikamız

Genç ve idealist yönetimi, güler yüzlü ve deneyimli personeli, üst model ve konforlu araçları ile uluslararası standartlarda hızlı ve güvenilir hizmet sunarak, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

“Kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmetler vererek, 2020 yılına kadar 10 şube sayısına ulaşmak.”

Misyonumuz

“Şirket misyunumuz yönetimde, onarımda ve verdiğimiz her türlü hizmette, yüksek kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir.”

Yönetim Kadromuz

Osman Bolat

Yönetim Kurulu

Selcuk Balseven

Yönetim Kurulu